Sandtex Trade

Sandtex Trade

elewacja

SANDTEX TRADE. Jeżeli chcesz pomalować swoje zniszczone drzwi, elewację, okna pamiętaj o Sandtex Trade . Ten wspaniały asortyment farb, powłok ochronnych , preparatów przygotowawczych i materiałów naprawczych ma wszystko , czego potrzeba do realizacji wszystkich zewnętrznych projektów w zakresie dekoracji i konserwacji . Czy odnawiasz powierzchnie z betonu, tynku , drewna , a nawet z PVC, znajdziesz takie produkty , które sprostają Twoim wymaganiom. Każdy swój projekt możesz zrealizować opierając się na systemowym zestawie Sandtex Trade. Każdy projekt zrealizujesz osiągając doskonałe wyniki o długotrwałych efektach. Sandtex Trade jest nie tylko każdego dnia wybierany przez profesjonalnych dekoratorów, ale jest to system doceniany przez wymagających architektów i kierowników projektów na całym świecie. Zaufaj marce Sandtex Trade, jak to uczyniło wielu profesjonalistów na świecie. Powłoki Sandtex Trade znane są ze swojej wytrzymałości i odporności  w każdych warunkach pogodowych. System zdobył akredytację British Board of Agrement ( BBA ) . Nasze unikalne preparaty warte są przetestowania, więc to uczyń, wówczas przekonasz  się, dlaczego Sandtex Trade jest rozwiązaniem nr 1 na świecie spośród wszystkich rodzajów powłok zewnętrznych. 

SYSTEM SANDTEX TRADE Co to jest?

O wiele więcej niż standardowy zakres  farb murarskich. Sandtex Trade jest kompletnym i kompleksowym systemem zewnętrznym. System dostarcza wszystko czego potrzebuje profesjonalny projektant i wykonawca i którzy muszą zapewnić : prawidłowe przygotowanie podłoża, uzyskanie walorów dekoracyjnych, ochronę powierzchni i utrzymanie długotrwałej estetyki wszystkich rodzajów podłoży zewnętrznych.

Dlaczego "podejście systemowe " ?
Szerokość oferty i własciwości produktów w ofercie oznaczają, że​​ specyficzna kombinacja powłok i produktów dodatkowych, mogą być zawsze dobrane w taki sposób aby zabezpieczyć  uzyskanie długotrwałych rezultatów w każdym projekcie. Są to całkowicie zgodne produkty, specjalnie opracowane do współpracy w połączeniu ze sobą w celu osiągnięcia maksymalnej trwałości i wydajności. Układ wymagany dla każdego projektu można określić jako: rodzaj i stan powierzchni, przeważające warunki klimatyczne oraz fizyczną lokalizację budynku nie wspominając już o pożądanym estetycznym wyglądzie.

Dlaczego warto zastosowac system Sandtex Trade?
Każdy produkt Sandtex Trade został opracowany przez doświadczonych technologów. Możesz mieć pewność, że cechy każdego produktu Sandtex Trade są dokładnie zgodne z wymaganiami i oczekiwaniami profesjonalistów. Duża ilość badań i ciągły rozwój produktów są podstawą tego systemu który nieustannie dąży do zapewnienia jak najlepszej struktury powłoki, największej efektywności i maksymalne długiej trwałości. Sandtex Trade należy do marek wiodących na rynku zaawansowanych produktów do ochrony budynków.

Projektanci szukają sprawnego systemu malowania powierzchni zewnętrznych murów.  Odwołać się tutaj można do szeregu webfilmów prezentujących cechy sprawdzonego systemu z Sandtex Trade X-Treme X - Posure ™ .
Krótkie filmy informacyjne obecnie znajdujące się na kanale Sandtex Trade YouTube podkreślają wybitne walory i wydajność tego produktu. Filmy koncentrują się na krótkim wstępie do X-Treme X- Posure, ilustrujących możliwości ultra - ochronne jakości produktów - w tym ochronę przed kwaśnym deszczem, śniegiem i mrozem, szkodliwym promieniowaniem UV, zanieczyszczeń atmosferycznym i niekorzystnymi warunkami pogodowymi, a także wody morskiej i soli. Zainteresowani mogą zobaczyć na własne oczy, jak X-Treme X - Posure  zapewniają ochronę budowli Happisburgh Lighthouse, położonej w regionie o najbardziej trudnych warunkach w Wielkiej Brytanii. Ciągle zachowany i utrzymany jest kolor farby którą zastosowano jako czerwone pasy na zabytkowym budynku Norfolk przed laty. X-Treme X - Posure, posiadają certyfikaty BBA gwarantujące 15 latnią sprawdzoną trwałość. Kompleksowy system, sprawdzony został w wyniku długoterminowych badań terenowych, w ekstremalnie trudnych warunkach w brytyjskim klimacie a także w warunkach przyspieszonego wietrzenia w laboratorium. Liz Bowater, Sandtex Brand Manager, powiedział: " X-Treme X - Posure mają wielką historię do opowiedzenia a filmy o systemie umożliwią projektantom atrakcyjny wgląd w jego unikalne funkcje przyczyniając się do większego zrozumienia szerokich zalet  tego wyrobu. "  

https://www.youtube.com/watch?v=FGRVaBM5028 

 https://www.youtube.com/watch?v=bZd1iaBYD3g     

 https://www.youtube.com/watch?v=O6a5TM90_FU     

 https://www.youtube.com/watch?v=Rf3iWbU4teM

Sandtex Trade Exterior System

 

 

 

 

 

 

Kolekcje / produkty

Nasi partnerzy:

  • Crown
  • Eksim
  • Crown Trade
  • FototapetyXL
  • Wallswork
  • Tapetomat
  • Jvd
  • Velkom